System TUBLISS 2.0 - 18 cali 1.85-2.15 + GRATIS

Tubliss

Nowy produkt

Dostępny

Cena:

356,91 zł

 • Negocjuj cenę
 • Negocjuj cenę

  System TUBLISS 2.0 - 18 cali 1.85-2.15 + GRATIS

  System TUBLISS 2.0 - 18 cali 1.85-2.15 + GRATIS

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  

  Opis produktu

  System TUBLISS 18 cali 1.85-2.15 + gratis

  Jeśli szukasz idealnej trakcji (zwłaszcza w hard enduro), to system Tubliss jest Twoim idealnym rozwiązaniem. Proponujemy spróbować jazdy z tubliss i gwarantujemy najlepszą trakcję na rynku (możesz zatrzymać się na podjeździe i ruszyć bez problemu).

  Zalety używania Tubliss:- eliminacja dętki- możliwość jazdy na bardzo niskim ciśnieniu w oponie, idealne rozwiązanie dla motocykli enduro- zmniejszenie wagi koła ( przyspieszenie oraz trakcja)- zmniejszenie temperatury wewnątrz opony (ciśnienie i trakcja)- możliwość jazdy po przebiciu opony (Tubliss działa jak zamek, dociska oponę do felgi na całej długości)- Tubliss nie zużywa się jak Mouse- znacznie ułatwia zdjęcie opony i jej zmianę- ochrona obręczy: Tubliss trzyma oponę mocno i pewnie, jej boki są sztywne i przyjmują cały impakt uderzenia, nie jak przy dętce wyginają się i odkształcają wraz z nią, przez co można pogiąć obręcz!

  Co zyskujesz używając tublis: TRAKCJE - jazda na bardzo małym ciśnieniu idealna do jazdy enduro- eliminacja dętki- możliwość jazdy po przebiciu koła nie martwiąc się o obręcz Tubliss dociska oponę do obręczy uniemożliwiając jej przesunięcie- możliwość manewrowania ciśnieniem w kole PODWÓJNE KOMORY POWIETRZNE: System Tubliss dzięki zastosowaniu dwóch komór powietrznych zastępuję standardową dętkę.

  Pierwsza komora to dętka z wysokim ciśnieniem (6,9bar=100 psi), która chroni oraz uszczelnia felgę na całym obwodzie (dętka oraz czerwona guma)

  Druga komora to po przestrzeń w oponie, która jest szczelna. Drugą komorę można używać na minimalnym ciśnieniu.

  ZALETY: - możliwość jazdy na niskim ciśnieniu - SUPER TRAKCJA, dzięki której ruszysz z miejsca na stromym podjeździe - możliwość jazdy z przebitą oponą ? przebita opona nie stanowi już problemu ? z Tubliss możesz nadal jechać - lepsza ochrona felgi niż standardowa dętka ? dętka z ciśnieniem 6,9 (100psi) bar chroni felgę w czasie mocnych uderzeń - niższa waga systemu od dętki i mousse ? niższa waga systemu powoduje lepsze przyśpieszenie low pressure tire chamber ? komora z małym ciśnieniem high pressure ? komora z wysokim ciśnieniem 6,9 bar (100 psi) run 0-10 psi------ Ciśnienie 0-0,7 bar ? poznaj zalety idealnej trakcji.

  Podczas zakupu wybierz swój GRATIS - zestaw naprawczy opony lub manometr elektroniczny.

  Produkty powiązane