NAI e-BRO 18 motocykl elektryczny dla dzieci

Nowy produkt

Cena:

4 470,73 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Historia cen produktu

NAI e-BRO 18 motocykl elektryczny dla dzieci

Kolor: Niebieski Czerwony

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

 • Negocjuj cenę
 • Negocjuj cenę

  NAI e-BRO 18 motocykl elektryczny dla dzieci

  NAI e-BRO 18 motocykl elektryczny dla dzieci

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  

  Opis produktu

  Elektryczny motocykl terenowy NAI e-BRO, idealny wybór dla żądnych przygód dzieci, które uwielbiają odkrywać teren! Dzięki wytrzymałej ramie ze stopu aluminium i oponom z górskim bieżnikiem ten motocykl jest przeznaczony do jazdy w każdym terenie.  NAI e-BRO jest dostępny w dwóch żywych kolorach, czerwonym i niebieskim, i jest wyposażony w koła ze stopu aluminium, które dodają stylu i wydajności. Widelec z przednim regulowanym zawieszeniem zapewnia płynną jazdę, a hamulce hydrauliczne zapewniają niezawodną siłę hamowania.  Równie imponująca jest część elektryczna tego motocykla, z mocnym silnikiem 36V500W i maksymalną prędkością 30 km/h. Silnik jest zintegrowany z kołem, zapewniając elegancką i bezpieczną konstrukcję. Akumulator 5AH ma żywotność cykliczną ponad 300 razy i jest wyposażony w szereg funkcji bezpieczeństwa, takich jak ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem.  NAI e-BRO jest również wyposażony w przyjazny dla użytkownika kontroler z zakresem ustawień prędkości dostosowanych do preferencji każdego motocyklisty. Ekran wyświetlacza LED dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o trybie prędkości i czasie pracy na baterii, ułatwiając śledzenie jazdy. Maksymalne obciążenie 60 kg i zasięg na dystansie 15 km. Po co więc czekać? Zamów już dziś i rozpocznij przygodę!

  Aby wydłużyć przyjemność z jazdy na motocyklu, gorąco zachęcamy do rozważenia opcji zakupu dodatkowej baterii. Dzięki temu niesamowitemu rozwiązaniu, w zaledwie kilka chwil możesz dokonać wymiany baterii i cieszyć się dłuższą jazdą bez konieczności przerywania przygody. Co więcej, podczas korzystania z jednej z baterii, druga może się ładować w tym samym czasie, dając Ci nieustający dostęp do niezawodnej mocy. To doskonały sposób na osiągnięcie praktycznie nieograniczonej swobody jazdy i odkrywanie nowych horyzontów bez granic. Czas ładowania baterii to ok 1:30h.

   

  Zalety posiadania motocykla elektrycznego NAI e-BRO nad motocyklem spalinowym:

   

   

   

   

  *Waga motocykla odgrywa istotną rolę w kwestii łatwości obsługi i manewrowania pojazdem, zwłaszcza w przypadku użytkowników młodszych, takich jak dzieci. Bardzo ważne jest, aby motocykl był odpowiednio dostosowany do umiejętności i siły operatora, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

  W kontekście transportu i przechowywania, nowoczesne rozwiązania, takie jak NAI e-BRO, mają znaczący wpływ na wygodę użytkowników. W przypadku e-BRO, możliwość swobodnego pakowania do większości samochodów bez konieczności dużego wysiłku stanowi ogromne ułatwienie. To z pewnością przyciąga uwagę osób, które cenią sobie mobilność i praktyczność. W porównaniu do konwencjonalnych motocykli spalinowych, gdzie transport wymaga zazwyczaj posiadania busa oraz przewożenia motocykla w pozycji pionowej w celu uniknięcia wycieków oleju i innych płynów, NAI e-BRO prezentuje się jako wyjątkowo wygodna alternatywa.

  Nie tylko oszczędza to czas i wysiłek, ale także minimalizuje potencjalne kłopoty związane z przechowywaniem i przewożeniem motocykla. Dla osób, które poszukują sprawnego rozwiązania, które nie tylko umożliwia dynamiczną jazdę, ale także ułatwia codzienną logistykę, NAI e-BRO staje się atrakcyjnym wyborem.

  Podsumowując, waga motocykla stanowi istotny czynnik wpływający na wygodę obsługi i manewrowania, zwłaszcza dla młodszych użytkowników. Rozwiązania takie jak NAI e-BRO, które oferują możliwość łatwego transportu i przechowywania, mogą znacząco poprawić doświadczenie użytkowników i zrewolucjonizować sposób, w jaki postrzegamy codzienną mobilność.

  **W przypadku motocykla elektrycznego, brak konieczności serwisowania typowego dla motocykli spalinowych, takiego jak wymiana oleju , filtra oleju, czyszczenie i nasączanie filtra powietrza czy regulacja zaworów, to kolejna korzyść, która wpływa na wygodę użytkowania i koszty utrzymania.

   

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi przed dokonaniem zakupu, która wyczerpująco wyjaśni wszelkie niejasności.